TOMASZ LUBERT
Warsztaty muzyczne & Warsztaty gitarowe

Gitarzysta, kompozytor oraz producent muzyczny. Jest założycielem zespołu Virgin, Video oraz Volver.

Na swoim koncie ma kilkadziesiąt diamentowych, platynowych i złotych płyt. Jest laureatem wielu nagród i wyróżnień na festiwalach w Polsce i zagranicą.

Od kilku lat wraz z żoną prowadzą wspólnie fundację Luberty Pomagają, która pomaga i wspiera dzieci chore na nowotwór. Nagrywa piosenki z udziałem dzieci i jest zaangażowany w wiele muzycznych projektów, w których udział biorą głównie dzieci – opera, musical itp.

Jedną z najbardziej znanych dziecięcych piosenek, którą stworzył to “Idziemy do zoo” oraz „Zostań moją przyjaciółką” i wiele, wiele innych. Ilość wyświetleń skomponowanych piosenek przekracza rocznie pół miliarda odsłon ! Współpracuje z Disneyem i Netlfixem, a także ze znanymi wytwórniami muzycznymi takimi jak Universal, Warner czy Sony.

Oprócz tego tworzy reklamy m.in dla Kinder Niespodzianki oraz jest twórcą wielu znanych radiowych hitów czołowych polskich artystów m.in. Kombii, Doda, Anna Wyszkoni, Patrycja Markowska, Ich Troje, Ewa Farna, Stachursky, Rafał Brzozowski i wielu innych.