NABÓR NA ROK SZKOLNY 2023/24 !

Ogłaszamy nabór dzieci i młodzieży na rok szkolny 2023/24 ! 

W naszej ofercie znajduje się 5 sekcji muzycznych ! Oferujemy zajęcia indywidualne z dojazdem do ucznia na terenie całego Londynu, zajęcia z dojazdem do nauczyciela oraz lekcje online. W szkole prowadzone są również zajęcia dodatkowe z teorii muzyki. 

Drzwi szkoły otwarte są dla każdego dziecka bez żadnych egzaminów wstępnych ! Nabór skierowany jest do wszystkich dzieci, które ukończyły 5 rok życia.

Aby zapisać dziecko do naszej szkoły, należy wypełnić FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY oraz wpłacić wpisowe w wysokości £50 (za każde dziecko) na poniższe konto bankowe.

Pragniemy poinformować, że zgłoszenie jest ważne tylko wtedy, gdy otrzymamy wypełniony formularz zgłoszeniowy oraz dokonana zostanie opłata na poczet wpisowego, które ma na celu zagwarantować dziecku pewne miejsce w szkole. Wpisowe zostanie odjęte od miesięcznej płatności za zajęcia w pierwszym miesiącu nauki. W przypadku rezygnacji dziecka po jego zapisaniu, wpisowe nie podlega zwrotowi. Formularz zgłoszeniowy bez wpisowego nie będzie brany pod uwagę !

Przed zapisaniem dziecka do naszej szkoły, prosimy również o zapoznanie się z regulaminem szkoły oraz opłatami za poszczególne zajęcia.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt na adres nabor@psmlondyn.com lub pod numerem telefonu 07592593494.

Nabór zakończy się 31 lipca !

DANE DO PRZELEWU:

Account Name: Polska Szkoła Muzyczna w Londynie
Sort Code: 04-00-04
Account Number: 74039347

W tytule przelewu prosimy o wpisanie nazwiska dziecka