NABÓR NA ROK SZKOLNY 2019/2020 !

Polska Szkoła Muzyczna w Londynie z siedzibą w Streatham Space Project oraz POSK’u, ogłasza nabór dzieci i młodzieży na rok szkolny 2019/2020 ! Nabór zakończy się 31 lipca.

Drzwi naszej szkoły otwarte są dla każdego dziecka bez żadnych egzaminiów wstępnych !

Aby zapisać dziecko do naszej szkoły, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który znajduje się poniżej oraz wpłacić wpisowe w wysokości £50 na podane w formularzu lub w e-mailu potwierdzającym zgłoszenie konto bankowe. W przypadku zapisania rodzeństwa prosimy, aby wpisowe było dokonane na każde dziecko z osobna. Zgłoszenie jest ważne tylko wtedy, gdy otrzymamy wypełniony formularz oraz wpisowe. Wpisowe nie jest żadną dodatkową opłatą i ma na celu zagwarantować dziecku pewne miejsce w szkole ! Kwota £50 zostanie odjęta w pierwszym miesiącu nauki. W przypadku rezygnacji dziecka, wpisowe nie podlega zwrotowi. Przed zapisaniem dziecka do naszej szkoły, prosimy również o zapoznanie się z REGULAMINEM SZKOŁY.

Nabór na wszystkie sekcje muzyczne, prowadzony jest dla dzieci od 5 roku życia. Wyjątkiem są zajęcia z rytmiki, które skierowane są do głównie do dzieci od 2 roku życia.

Za wszystkie zajęcia w naszej szkole można płacić miesięcznie lub z góry za cały semestr.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail – info@psmlondyn.com

Uwaga ! Przy zapisaniu dziecka na więcej niż jedną sekcję, przyznana zostanie zniżka w wysokości £50 ! Zniżka obowiązuje również w przypadku zapisania rodzeństwa.