Warsztaty muzyczne

Zapraszamy serdecznie na warsztaty muzyczne online, które są skierowane do dzieci oraz młodzieży z całej Wielkiej Brytanii !

Warsztaty muzyczne skierowane są do wszystkich dzieci z całej Wielkiej Brytanii, które ukończyły 7 rok życia i interesują się muzyką, grą na instrumencie, komponowaniem utworów, aranżacją utworów, nagrywaniem muzyki itp. 

Warsztaty odbywają się w każdy poniedziałek o godzinie 17:00 na ZOOM i trwają 45 min. Koszt zajęć to £10.

PIERWSZE ZAJĘCIA SĄ DARMOWE !

Tematyka warsztatów obejmować będzie takie zagadnienia jak:

– Komponowanie,
– Aranżacja utworów,
– Kształcenie słuchu,
– Historia muzyki,
– i wiele innych ciekawych tematów !

Aby zapisać się na warsztaty muzyczne wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który dostępny jest TUTAJ

Warsztaty muzyczne prowadzi Tomasz Lubert, którego sylwetkę przedstawiamy poniżej:

Gitarzysta, kompozytor oraz producent muzyczny. Założyciel zespołów Virgin, Video oraz Volver. Na swoim koncie ma kilkadziesiąt diamentowych, platynowych i złotych płyt. Jest laureatem wielu nagród i wyróżnień na festiwalach w Polsce i zagranicą.

Od kilku lat wraz z żoną prowadzą wspólnie fundację Luberty Pomagają, która pomaga i wspiera dzieci chore na nowotwór. Nagrywa piosenki z udziałem dzieci i jest zaangażowany w wiele muzycznych projektów, w których udział biorą głównie dzieci – opera, musical itp. Jedną z najbardziej znanych dziecięcych piosenek, którą stworzył to “Idziemy do zoo” oraz „Zostań moją przyjaciółką” i wiele, wiele innych. Ilość wyświetleń skomponowanych piosenek przekracza rocznie pół miliarda odsłon ! Współpracuje z Disneyem i Netlfixem, a także ze znanymi wytwórniami muzycznymi takimi jak Universal, Warner czy Sony.

Oprócz tego tworzy reklamy m.in dla Kinder Niespodzianki oraz jest twórcą wielu znanych radiowych hitów czołowych polskich artystów m.in. Kombii, Doda, Anna Wyszkoni, Patrycja Markowska, Ich Troje, Ewa Farna, Stachursky, Rafał Brzozowski i wielu innych.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod adresem warsztaty@psmlondyn.com