TRWA NABÓR NA ROK SZKOLNY 2018/2019

Polska Szkoła Muzyczna w Londynie z siedzibą w Streatham Library oraz POSK’u, ogłasza nabór na rok szkolny 2018/2019 ! Drzwi naszej szkoły otwarte są dla dzieci i dorosłych. Aby zapisać się do naszej szkoły, należy wypełnić formularz on-line, który znajduje się poniżej lub pobrać FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY, wypełnić własnoręcznie i przesłać drogą elektroniczną na adres: nabor@psmlondyn.com. Prosimy również o zapoznanie się z Regulaminem Szkoły.   NABÓR POTRWA DO 3 SIERPNIA !

Przujmujemy również zapisy od osób dorosłych na wszystkie sekcje muzyczne do obu placówek ! Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt na info@psmlondyn.com

Od września, w naszej ofercie, znajdą się również zajęcia umuzykalniające dla niemowląt oraz zajęcia muzyczno – ruchowe dla przyszłych mam ! Na chwilę obecną, zajęcia prowadzone będą tylko w placówce na Streatham. W celu zapisania się na zajęcia, prosimy o kontakt na info@psmlondyn.com

Zajęcia podzielone są na 3 semestry, w każdym po 12 lekcji. Za wszystkie zajęcia w naszej szkole można płacić miesięcznie lub z góry za cały semestr.

Zajęcia odbywać się będą w Streatham Library oraz POSK’u, od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych. Szczególowy plan zajęć zostanie opracowany po zakończeniu naboru w sierpniu.

Nabór na wszystkie sekcje muzyczne, prowadzony jest dla dzieci od 5 roku życia. Wyjątkiem jest rytmika i zajęcia umuzykalniające, które skierowane są dla wszystkich dzieci oraz niemowląt.

Wysokość opłat za poszczególne sekcje muzyczne:

  1. Sekcja Gitary (zajęcia grupowe; 60min) – £25
  2. Sekcja Skrzypiec (zajęcia grupowe; 60min) – £25
  3. Sekcja Wokalna (zajęcia grupowe; 60min) – £20
  4. Sekcja Pianina (zajęcia indywidualne; 45min) – £25 / £30 z dojazdem do ucznia
  5. Sekcja Akordeonu (zajęcia grupowe; 60min) – £25
  6. Sekcja Wiolonczeli (zajęcia grupowe; 60min) – £25
  7. Zajęcia z rytmiki / zajęcia umuzykalniające dla dzieci oraz niemowląt (zajęcia grupowe; od 30min) – od £15

Przy zapisaniu dziecka na więcej niż jedną sekcję, przyznana zostanie zniżka w wysokości £50 ! Zniżka obowiązuje również w przypadku zapisania rodzeństwa.

POBIERZ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY