Warsztaty gitarowe

Mistrzowskie Warsztaty Gitarowe są skierowane zarówno do średnio zaawansowanych jak i zaawansowanych gitarzystów w każdym wieku, którzy chcieliby polepszyć swoje umiejętności na gitarze elektrycznej lub akustycznej !

Warsztaty prowadzi Tomasz Lubert – gitarzysta z ponad 30 letnim doświadczeniem !

Warsztaty odbywają się online na platformie ZOOM. Są to zajęcia indywidualne, które trwają 45 min. Koszt warsztatów to £35. Dzień oraz godzina zajęć jest ustalana indywidualnie z każdym uczniem.

Tematyka warsztatów obejmować będzie takie zagadnienia jak:

– Nauka gry na gitarze w zespole,
– Gitara prowadząca i rytmiczna,
– Opanowanie wszystkich technik grania,
– Gra we wszystkich stylach muzycznych,
– i wiele innych ciekawych tematów !

Aby zapisać się na warsztaty, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który dostępny jest TUTAJ

Warsztaty muzyczne prowadzi Tomasz Lubert – kompozytor, producent muzyczny oraz gitarzysta z ponad 30 letnim doświadczeniem. Założyciel zespołów Virgin, Video oraz Volver. Na swoim koncie ma kilkadziesiąt diamentowych, platynowych i złotych płyt. Jest laureatem wielu nagród i wyróżnień na festiwalach w Polsce i zagranicą.

Współpracuje z Disneyem i Netlfixem, a także ze znanymi wytwórniami muzycznymi takimi jak Universal, Warner czy Sony.Jest twórcą wielu znanych radiowych hitów czołowych polskich artystów m.in. Kombii, Doda, Anna Wyszkoni, Patrycja Markowska, Ich Troje, Ewa Farna, Stachursky, Rafał Brzozowski i wielu innych.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod adresem warsztaty@psmlondyn.com