Nabór na rok szkolny 2023/24

Ogłaszamy nabór dzieci i młodzieży na rok szkolny 2023/24 !

W naszej ofercie znajduje się 5 sekcji muzycznych ! Oferujemy zajęcia indywidualne z dojazdem do ucznia na terenie całego Londynu, zajęcia z dojazdem do nauczyciela oraz lekcje online. W szkole prowadzone są również zajęcia dodatkowe z teorii muzyki.

Drzwi szkoły otwarte są dla każdego dziecka bez żadnych egzaminów wstępnych ! Nabór skierowany jest do wszystkich dzieci, które ukończyły 5 rok życia.

Aby zapisać dziecko do naszej szkoły, należy wypełnić FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY oraz wpłacić wpisowe w wysokości £50 (za każde dziecko).

Pragniemy poinformować, że zgłoszenie jest ważne tylko wtedy, gdy otrzymamy wypełniony formularz zgłoszeniowy oraz dokonana zostanie opłata na poczet wpisowego, które ma na celu zagwarantować dziecku pewne miejsce w szkole. Wpisowe zostanie odjęte od miesięcznej płatności za zajęcia w pierwszym miesiącu nauki. W przypadku rezygnacji dziecka po jego zapisaniu, wpisowe nie podlega zwrotowi. Formularz zgłoszeniowy bez wpisowego nie będzie brany pod uwagę !

Przed zapisaniem dziecka do naszej szkoły, prosimy również o zapoznanie się z regulaminem szkoły oraz opłatami za poszczególne zajęcia.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt na adres nabor@psmlondyn.com lub pod numerem telefonu 07592593494.

Nabór zakończy się 31 lipca !