Nabór na rok szkolny 2024/25 !

Ogłaszamy nabór uczniów na nowy rok szkolny 2024/25 !

Nabór skierowany jest do wszystkich dzieci, które ukończyły 5 rok życia. Drzwi naszej szkoły otwarte są dla każdego dziecka bez żadnych egzaminów wstępnych !

Oferujemy zajęcia indywidualne z dojazdem do ucznia, zajęcia z dojazdem do nauczyciela oraz lekcje online. W szkole prowadzone są również zajęcia dodatkowe z teorii muzyki. 

Aby zapisać dziecko do naszej szkoły, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy (w zależności od wybranej placówki szkoły) oraz wpłacić wpisowe w wysokości £50 (za każde dziecko) na poniższe konto bankowe.

Pragniemy poinformować, że zgłoszenie jest ważne tylko wtedy, gdy otrzymamy wypełniony formularz zgłoszeniowy oraz dokonana zostanie opłata na poczet wpisowego, które ma na celu zagwarantować dziecku pewne miejsce w szkole. Wpisowe zostanie odjęte we wrześniu przy pierwszej płatności za zajęcia. W przypadku rezygnacji dziecka po jego zapisaniu, wpisowe nie podlega zwrotowi. Formularz zgłoszeniowy bez wpisowego nie będzie brany pod uwagę !

Przed zapisaniem dziecka do naszej szkoły, prosimy również o zapoznanie się z regulaminem szkoły oraz opłatami za poszczególne zajęcia w Londynie oraz Birmingham.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt na adres nabor@psmlondyn.com lub pod numerem telefonu 07592593494.

Nabór zakończy się 31 lipca !

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY (LONDYN)

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY (BIRMINGHAM)


DANE DO PRZELEWU:

Account Name: Polska Szkoła Muzyczna w Londynie
Sort Code: 04-00-04
Account Number: 74039347

W tytule przelewu prosimy o wpisanie nazwiska dziecka