Ruszył nabór !

TRWA NABÓR NA NOWY ROK SZKOLNY 2018/2019

Polska Szkoła Muzyczna w Londynie z siedzibą w Streatham Library oraz POSK’u, ogłasza nabór na nowy rok szkolny 2018/2019 ! Drzwi naszej szkoły otwarte są dla dzieci od 3 roku życia. Aby zapisać dziecko do naszej szkoły, należy pobrać FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY, wypełnić własnoręcznie i przesłać drogą elektroniczną na adres: nabor@psmlondyn.com. Prosimy również o zapoznanie się z REGULAMINEM SZKOŁY.

Zajęcia podzielone są na 3 semestry, w każdym po 12 lekcji. Za wszystkie zajęcia w naszej szkole można płacić tygodniowo, miesięcznie lub z góry za cały semestr.

Zajęcia odbywać się będą w Streatham Library oraz POSK’u, od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych. Szczególowy plan zajęć zostanie opracowany po zakończeniu naboru w sierpniu.

Nabór na wszystkie sekcje muzyczne, prowadzony jest dla dzieci od 5 roku życia. Wyjątkiem jest rytmika, która skierowana jest dla dzieci od 3 lat !

Wysokość opłat za poszczególne sekcje muzyczne:

  1. Sekcja Gitary (zajęcia grupowe; 60min) – £25
  2. Sekcja Skrzypiec (zajęcia grupowe; 60min) – £25
  3. Sekcja Wokalna (zajęcia grupowe; 60min) – £20
  4. Sekcja Pianina (zajęcia indywidualne; 45min) – £25 / £30 z dojazdem do ucznia
  5. Sekcja Akordeonu (zajęcia grupowe; 60min) – £25
  6. Sekcja Wiolonczeli (zajęcia grupowe; 60min) – £25
  7. Zajęcia z rytmiki dla dzieci od 3 roku życia (zajęcia grupowe; od 30min) – od £15

Przy zapisaniu dziecka na więcej niż jedną sekcję, przyznana zostanie zniżka w wysokości £50 ! Zniżka obowiązuje również w przypadku zapisania rodzeństwa.

POBIERZ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

POBIERZ REGULAMIN SZKOŁY