Zakończenie roku szkolnego

Za nami zakończenie roku szkolnego 2018/19 ! W tym roku, po raz pierwszy, ze względu na dużą ilość uczniów oraz dwie placówki w Londynie, odbyły się aż dwa koncerty, oba pod Patronatem Honorowym Ambasadora RP w Londynie.

W piątek 19 lipca zakończenie roku szkolnego odbyło się w Streatham Space Project, podczas którego zaprezentowało się prawie 40 uczniów! Dzień później w sobotę, swoje zakończenie mieli uczniowie placówki w POSK na Hammersmith. Łącznie rok szkolny zakończyło ponad 55 uczniów !

Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom za ich cudowne występy. Dla większości z nich, był to pierwszy występ przed publicznością !

Brawa należą się również rodzicom, którzy wspierają i motywują swoje pociechy, a także nauczycielom, którzy ciężko pracowali przez cały rok szkolny, aby przygotować swoich uczniów na ten najważniejszy występ w roku.

Szczególne podziękowania kierujemy także do firmy Mortgage Indeed Ltd, która sfinansowała zakup książek dla naszych uczniów oraz pokryła część kosztów związanych z organizacją obu koncertów. Dziękujemy również The Polish Bakery za pyszne pączki oraz firmie BC Printing za przepiękne dyplomy i wsparcie graficzne. Podziękowania należą się także naszym patronom medialnym: Londynek.netCoolturaGoniec PolskiBritish PolesRadio PRL24TV Polski Londyn oraz Twój Prospekt.

Nadszedł czas na zasłużony wypoczynek i wakacje ! Życzymy wszystkim naszym uczniom, rodzicom oraz nauczycielom, bezpiecznych i wspaniałych wakacji 🙂

Nowy rok szkolny rozpoczniemy 9 września. Do zobaczenia !

Zdjęcia – Agnieszka Kostrzewa

Galeria zdjęć z zakończenia roku szkolnego na Streatham (19.07.2019)

Galeria zdjęć z zakończenia roku szkolnego w POSK (20.07.2019)