MAŁGORZATA KUŹMICZ
Sekcja fortepianu oraz Sekcja śpiewu

Swoją edukację muzyczną zaczęła w wieku 6 lat pobierając lekcje gry na fortepianie i aktywnie udzielając się w szczecińskich chórach dziecięcych oraz dziecięcych zespołach muzycznych, m.in. odnoszącym sukcesy na całym świecie Chórze Dziecięcym Don diri don.

Jest absolwentką Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Szczecinie w klasie fortepianu oraz śpiewu solowego. Ukończyła także studia na kierunku Edukacji Artystycznej w Zakresie Sztuk Muzycznych na Akademii Sztuki w Szczecinie, gdzie miała okazje m.in doskonalić swoje umiejętności dyrygenckie prowadząc w ramach praktyk studenckich Nauczycielski Chór Żeński Primo Vere oraz Chór Dziecięcy Politechniki Szczecińskiej Don diri don , którego jako dziecko była członkiem.

Ukończyła także Kompozycję i Teorię Muzyki na Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku. W trakcie tych studiów była członkiem akademickiego chóru kameralnego 441Hz, z którym w 2015 roku miała przyjemność brać udział w prestiżowym ogólnopolskim turnieju chóralnym „Legnica Cantat” zdobywając z zespołem tytuł laureata II miejsca oraz złoty dyplom.

Doświadczenie pedagogiczne zaczęła nabierać już w liceum, podczas prowadzenia zajęć rytmiki w prywatnych placówkach przedszkolnych oraz udzielając prywatnych lekcji fortepianu dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych.

Pracowała również w  kilku prywatnych szkołach muzycznych jako nauczyciel fortepianu oraz jako akompaniator m.in. dzieci uczących się gry na instrumencie metodą Suzuki, której najciekawsze elementy chętnie wykorzystuje teraz w swojej pracy pedagogicznej.

Niejednokrotnie organizowała warsztaty muzyczne dla dzieci oraz prowadziła koncerty młodzieżowe.

Wciąż się dokształca biorąc udział w różnych warsztatach i szkoleniach, aby jakość i sposób przekazywania wiedzy na zajęciach zawsze były na jak najwyższym poziomie.