ANNA PRASEK
Sekcja fortepianu oraz Sekcja śpiewu

Anna Prasek to polska kompozytorka, pianistka, multiinstrumentalistka, wokalistka i producentka mieszkająca w Londynie.

Anna ukończyła polską szkołę muzyczną, gdzie uzyskała dyplom z klasycznych instrumentów perkusyjnych, takich jak marimba, wibrafon, ksylofon itp. W tym czasie zdobyła umiejętności instrumentalne i wokalne oraz doświadczenie koncertowe.

Brała udział w krajowych i międzynarodowych konkursach (Sankt Petersburg, Rosja; Wrocław, Polska), zdobywając pierwsze nagrody. Była częścią szkolnych zespołów kameralnych i zespołów występujących z wokalistami z “The Voice of Poland”.

Ukończyła Akademię Muzyki Współczesnej w Londynie, uzyskując tytuł BA Hons Creative Artistry Degree, specjalizując się kompozycji rozrywkowej.

Była finalistką konkursu wytwórni płytowej “Alpha Unsigned”. Regularnie występowała w “Jazz After Dark” w Soho jako główna wokalistka.

Skomponowała muzykę do różnych projektów, takich jak “Making Theatre Green” w National London Theatre, “Semper” – pokaz na Palma Film Festival i “Freedom” – projekt Miejskiego Ośrodka Kultury “Amfiteatr” w Radomiu.

W 2022 wyprodukowała swój debiutancki mini album “REBORN” i obecnie pracuje nad drugim albumem, którego promujący singiel “Flower” już można usłyszeć. Cała jej twórczość dostępna jest na wszystkich platformach streamingowych takich jak Spotify czy Youtube, pod nazwą artystyczną “anMari”.